Uyarı: Kullandığınız tarayıcı desteklenmemektedir. Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir tarayıcıyla görüntüleyebilirsiniz.

Turna.com’dan Gidiş-Dönüş Uçak Biletlerinde Geçerli 20 TL İndirim Fırsatı

Allianz’dan bireysel kasko müşterilerine özel, Turna.com sayfası üzerinden alacakları gidiş-dönüş uçak biletlerinde geçerli geçerli 20 TL indirim!

Kampanyadan, Allianz’ım mobil uygulaması üzerinden kampanyalar sekmesinden Turna.com kampanyası seçilerek katıl butonundan alınacak kod ile ücretsiz yararlanılır.

1.       Kampanya 31 Ağustos 2021 tarihine kadar geçerlidir. Kodlar, bu tarihten sonra kullanıma kapatılacaktır.

2.       Kampanyadan, Allianz Bireysel Kasko Sigortası’nda sigorta ettiren olarak bulunan gerçek kişi müşterilerimiz yararlanabilir.

3.       Kampanya kapsamında indirim kodu alan  kullanıcılara Turna.com'da gidiş-dönüş olarak alınan tüm uçak biletlerinde 20 TL indirim uygulanır.

4.       Kampanyadan yararlanmak için www.turna.com web sitesine üye olunması gerekmektedir. Sayfaya üye girişi yaptıktan sonra kampanya kodu kullanılabilir.

5.       Alınan indirim kodu ile Turna.com web sitesine ya da Uçak Bileti Turna  mobil uygulamasına üye girişi yapıldıktan sonra menü içerisinden ‘Kampanya/İndirim Kupon Kodu’ alanına şifre girilerek kampanyadan faydalanılır. Şifre girildikten sonra yapılan bilet aramalarında bilet fiyatları 20 TL indirimli olarak listelenir.

6.       Her bir indirim kuponu tek kullanımlıktır ve her alışverişte sadece bir kod kullanılabilir.

7.       Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

8.       Her müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilir.

9.       Kampanya indirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.

10.   Kampanya indirim kodu kullanılarak alınan biletlerin iptal edilmek istendiğinde, havayolunun verdiği iade tutarı indirim tutarından az veya eşit ise müşteriye iade yapılmaz. Havayolunun verdiği iade tutarı indirim tutarından fazla ise, indirim tutarı, havayolunun verdiği iade tutarından düşülerek iade edilecek bedel hesaplanır.

11.   Kampanya indirim kodu kullanılarak alınan biletlerde değişiklik yapılması istendiğinde, ikinci bir indirim uygulanmaz, havayolunun değişiklik ücreti ve değişiklik hizmet bedeli müşteriden tahsil edilir.

12.   Kampanya indirim kodunun yeniden kullanılabilir hale gelmesi için, yapılan işlemde yer alan tüm biletlerin iptal edilmiş olması gerekir. Kısmi iptallerde, kupon kodu yeniden geçerli hale gelmez. 

13.   Kampanya kapsamında, Turna.com’dan kaynaklı meydana gelebilecek olumsuzluklardan Allianz sorumlu olmayacaktır.

14.   Allianz ve Turna.com dilediği zaman kampanya koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.