Uyarı: Kullandığınız tarayıcı desteklenmemektedir. Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir tarayıcıyla görüntüleyebilirsiniz.

Speedy’de İndirim Fırsatı

Allianz Tüm Oto Kasko ve Akıllı Kasko müşterileri Speedy’den yapılan araç onarımlarında %20, lastik alımlarında ise %10 indirim fırsatından yararlanıyor!

Kampanyadan, Allianz’ım mobil uygulaması üzerinden kampanyalar sekmesinden Speedy kampanyası seçilerek katıl butonundan alınacak kod ile ücretsiz yararlanılır.

 1. Kampanya 01.05.2021-31.12.2021 tarihleri arasında geçerlidir. Kodlar, bu tarihten sonra kullanıma kapatılacaktır.
 2.  Kampanyadan, belirtilen tarihlerde Allianz Bireysel Tüm Oto Kasko Sigortası ve Allianz Akıllı Kasko Sigortası ürünlerinde sigorta ettiren olarak bulunan gerçek kişi müşterilerimiz yararlanabilir.
 3. Kampanya; İstanbul Maslak, Ankara, İzmit, Adapazarı, Çorum, Adana, Çanakkale, Malatya, Van, Kars, Erzincan, Bursa Nilüfer, Bursa Kumluk, Sivas, Yozgat servislerinde geçerlidir.
 4. Speedy servislerinde 4 adet lastik alımında %10 indirim, ücretsiz check-up ve diğer tüm onarımlarda %20 indirim uygulanacaktır.
 5. Lastik indirimi sadece 14-21 inch ölçülerindeki lastiklerde geçerlidir.
 6. Her bir indirim kuponu tek kullanımlıktır ve her alışverişte sadece bir kod kullanılabilir.
 7. Kampanya indirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
 8. Kampanya indirim kodu kullanılan alışverişte iptal veya iade yapılması durumlarında, müşteriye ürünün indirimli fiyatı üzerinden iade yapılacaktır.
 9. Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez, ancak Speedy’nin devam eden indirimleri ile birleştirilebilir.
 10. Her müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilir.
 11. Kampanya kapsamındaki ürünler stoklarla sınırlıdır.
 12. Kampanya kapsamında, Speedy’den kaynaklı meydana gelebilecek olumsuzluklardan Allianz sorumlu olmayacaktır.
 13. Allianz ve Speedy dilediği zaman kampanya koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.
 14.