Uyarı: Kullandığınız tarayıcı desteklenmemektedir. Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir tarayıcıyla görüntüleyebilirsiniz.

Allianz Modüler Avantajlar Dünyası

Allianz Modüler Avantajlar Dünyası Kampanyası kapsamında 31.12.2021 tarihine kadar Allianz’dan Bireysel Modüler Sağlık Sigortası, Grup Karma veya Grup Özel Sağlık Sigortası  ürününe sahip olan tüm sigortalıları Amerikadaniste.comArzum, Braunshop, Cenoa Sailing, Divan Otelleri, Hotiç, Kalealarm, Kleentech, Tavport ve Upwatch markalarından çeşitli oranlarda indirim fırsatları bekliyor. 
 1. Kampanya 31.12.2021 tarihine kadar geçerlidir.
 2. Allianz Sigorta A.Ş. ‘den (“Allianz”) 31.12.2021 tarihine kadar Bireysel Modüler Sağlık Sigortası, Grup Karma veya Grup Özel Sağlık Sigortası ürünlerine sahip olan sigortalılar kampanyadan faydalanabilecektir.
 3. Kampanyadan sadece sigortalılarımız faydalanabilecektir.
 4. Kampanya kapsamında, Allianz’ım uygulaması üzerinden “Kampanya’ya Katıl” butonuna tıklanarak alınan kodlar veya başvuru linki ile ilgili indirimlerden faydalanılabilecektir. Kampanyaya ait bütün detaylar Allianz’ım uygulamasında yer alan kampanyalar kısmında bulunmaktadır.
 5. Kodlar sınırlı sayıda ve tek kullanımlıktır. Her kullanıcı her kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir (10 firma için toplamda 10 indirim hakkı).
 6. Allianz müşterilerine özel bu kampanyalar  firmaların sunduğu diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
 7. Kampanya kapsamında; https://www.amerikadaniste.com/ web adresinde yalnızca kargo/taşıma servislerinde sepetlerindeki tutar üzerinden %10 oranında indirim, yalnızca https://www.arzum.com.tr/  web adresinde yapılan alışverişlerde %40 tutarında indirim, https://www.braunshop.com.tr/  adresinde Tıraş Makineleri, Tansiyon Ölçme Aletleri ve Ateş Ölçer  kategorilerinde yer alan ürünlerde %15 tutarında indirim, Cenoa Sailing’in (http://www.cenoasailing.com/)  sunduğu Private Temel Yatçılık Eğitimi kapsamında %10 indirim, üç saatlik özel yat kiralama kapsamında %20 indirim, Tam gün Adalar Rotasında Yat Kiralama’da ( 8 saat ) %20 indirim,  yalnızca https://www.divan.com.tr/ web adresinde yapılan rezervasyonlarda konaklamada %10; Spa hizmetinde ise %20 oranında indirim, yalnızca Hotiç mağazalarında, tüm indirimlere ek %10 indirim (Kodlar sadece Hotiç ve Yaya markalı ürünlerde geçerlidir), yalnızca https://www.kalealarm.com.tr/kampanya-sayfasi  web adresindeki talep formu doldurularak 24 Aylık kiralama modelinde kiralama süresinin 3 ayı için %50  oranında indirim, https://www.kleentech.com.tr/kampanyalar.php  adresinden yapılan başvurularda yalnızca nano gümüş iyon teknolojisi servis hizmetlerinde %30 indirim, sadece https://www.tavport.com/ üzerinden yapılacak havalimanı transferi rezervasyonlarında %10  indirim, yalnızca https://www.upwatch.com/  web adresinde yapılan alışverişlerde %25 oranında indirim uygulanacaktır.
 8. Yukarıda bahsi geçen firmalar kendileriyle ilgili kampanyayı durdurma ya da kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 9. Arzum Elektrikli Ev Aletleri A.Ş. istediği ürünleri kampanya dışı bırakma hakkına sahiptir.
 10. İndirim kodları nakit paraya çevrilemez ve indirim kodu karşılığında nakit para iadesi yapılamaz.
 11. Kampanya kapsamında kodlar ile faydalanılabilecek indirimler 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir.
 12. Allianz kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 13. Yukarıda bahsi geçen indirimlerin kullanımı ve alınan ürün ve hizmetlerden kaynaklı oluşabilecek aksaklıklardan Allianz sorumlu değildir.