Uyarı: Kullandığınız tarayıcı desteklenmemektedir. Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir tarayıcıyla görüntüleyebilirsiniz.

Happy.com.tr’de Geçerli 200 TL ve Üzeri Alışverişlerde 20 TL İndirim!

Allianz’dan bireysel kasko müşterilerine özel, Happy Center’dan yapacakları 200 TL ve üzeri online alışverişlerde geçerli 20 TL indirim fırsatı!

Kampanyadan, Allianz’ım mobil uygulaması üzerinden kampanyalar sekmesinden Happy Center kampanyası seçilerek katıl butonundan alınacak kod ile ücretsiz yararlanılır.

1.       Kampanya 31 Ağustos 2021 tarihine kadar geçerlidir. Kodlar, bu tarihten sonra kullanıma kapatılacaktır.

2.       Kampanyadan, Allianz Bireysel Kasko Sigortası’nda sigorta ettiren olarak bulunan gerçek kişi müşterilerimiz yararlanabilir.

3.       Kampanya www.happy.com.tr adresi üzerinden yapılacak online alışverişlerde ve mobil uygulama üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

4.       Kampanyadan yararlanmak için www.happy.com.tr  web sitesine üye olunması gerekmektedir. Sayfaya üye girişi yaptıktan sonra kampanya kodu kullanılabilir.

5.       Kampanya kodları, www.happy.com.tr web sitesinden yapılan alışverişte, “Kupon Kodu Kullan” alanına girilmelidir.

6.       Kampanya kapsamındaki ürünler stoklarla sınırlıdır.

7.       Her bir indirim kuponu tek kullanımlıktır ve her alışverişte sadece bir kod kullanılabilir.

8.       Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

9.       Her müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilir.

10.   Kampanya indirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.

11.   Kampanya indirim kodu kullanılan alışverişte iptal veya iade yapılması durumlarında, müşteriye ürünün indirimli fiyatı üzerinden iade yapılacaktır.

12.   Kampanya kapsamında, Happy Center’dan kaynaklı meydana gelebilecek olumsuzluklardan Allianz sorumlu olmayacaktır.

13.   Allianz ve Happy Center dilediği zaman kampanya koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar. Katılım koşullarının takibi kullanıcının sorumluluğundadır.