Uyarı: Kullandığınız tarayıcı desteklenmemektedir. Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir tarayıcıyla görüntüleyebilirsiniz.

E-cerez.com’da Geçerli %15 İndirim

Allianz bireysel kasko müşterileri www.e-cerez.com sayfası üzerinden yapacakları alışverişlerde %15 indirim fırsatından yararlanıyor!

Kampanyadan, Allianz’ım mobil uygulaması üzerinden kampanyalar sekmesinden E-cerez kampanyası seçilerek katıl butonundan alınacak kod ile ücretsiz yararlanılır

1.       Kampanya 31 Ağustos 2021 tarihine kadar geçerlidir. Kodlar, bu tarihten sonra kullanıma kapatılacaktır.

2.       Kampanyadan, Allianz Bireysel Kasko Sigortası’nda sigorta ettiren olarak bulunan gerçek kişi müşterilerimiz yararlanabilir.

3.       Kampanyadan yararlanmak için www.e-cerez.com web sitesine üye olunması gerekmektedir. Sayfaya üye girişi yaptıktan sonra kampanya kodu kullanılabilir.

4.       Kampanya kodları, www.e-cerez.com web sitesinden yapılan alışverişte, ödeme adımından önceki sayfada “Hediye Çekini Kullan” alanına girilmelidir.

5.       E-cerez üzerinden verilen siparişlerde aynı gün kargo ve hızlı teslimat geçerlidir. Teslimatlar İstanbul için 1 iş günü, diğer illere ise 2-3 iş günüdür.

6.       Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir alışveriş limiti bulunmamaktadır.

7.       Kampanya stoklarla sınırlıdır.

8.       Her bir indirim kuponu tek kullanımlıktır ve her alışverişte sadece bir kod kullanılabilir.

9.       Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

10.   Her müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilir.

11.   Kampanya indirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.

12.   Kampanya indirim kodu kullanılan alışverişte iptal veya iade yapılması durumlarında, müşteriye ürünün indirimli fiyatı üzerinden iade yapılacaktır.

13.   Kampanya kapsamında, E-cerez’den kaynaklı meydana gelebilecek olumsuzluklardan Allianz sorumlu olmayacaktır.

14.   Allianz ve E-Cerez dilediği zaman kampanya koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.