Uyarı: Kullandığınız tarayıcı desteklenmemektedir. Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir tarayıcıyla görüntüleyebilirsiniz.

Allianz’lılar Digiturk ile film, dizi ve spor keyfini doyasıya yaşıyor!

Film, dizi ve spor keyfini Digiturk ile doyasıya yaşayın diye Digiturk Ailenin Yıldızı Paketi, Filmin Yıldızı Paketi ve Avrupa’nın Yıldızı Paketlerinde özel indirim ve teklifler sizi bekliyor.

01.06.2021-31.07.2021 tarihleri arasında geçerli olan kampanyadan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Modüler Sağlık Sigortası, Özel Grup Sağlık Sigortası veya Karma Grup Sağlık Sigortası ürünlerine sahip tüm müşterilerimiz yararlanabilecektir. 

 1. Kampanya 01.06.2021-31.07.2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Allianz Sigorta A.Ş. ‘den (“Allianz”) kampanya tarihleri arasında Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Modüler Sağlık Sigortası, Özel Grup Sağlık Sigortası veya Karma Grup Sağlık Sigortası ürünlerine sahip sigortalılar kampanyadan faydalanabilecektir. Kampanyadan sadece sigortalılar faydalanabilecektir.
 3. Kampanya mevcutta Digiturk abonesi olan sigortalılar için geçerli değildir. Kampanyadan yukarıda belirtilen tarihler arasında Digiturk yeni abonelik başvurusu yapan sigortalılar faydalanacaktır.
 4. Kampanya kapsamında Allianz’ım uygulaması üzerinden “Kampanya’ya Katıl” butonuna tıklanarak ulaşılan link üzerinden yapılan başvurularda Ailenin Yıldızı Paketi, Filmin Yıldızı Paketi ve Avrupa’nın Yıldızı Paketlerine aşağıda belirtilen indirim ve faydalar uygulanacaktır. Kampanyaya ait tüm detaylar Allianz’ım uygulamasında yer alan kampanyalar kısmında bulunmaktadır.
 5. Kampanya kapsamında Digiturk’e ait belirtilen Linke tıklanarak açılan sayfada gerekli bilgiler girildikten sonra Digiturk Müşteri Hizmetleri’ne yeni abonelik başvurusu bırakılacaktır. Akabinde Digiturk’e ait Müşteri Hizmetleri Yetkilisi telefonla arayarak abonelik sürecine ilişkin işlemleri başlatacaktır.
 6. İlgili linkten yapılan üyelik başvurularında;
 7. 12 ay taahhütlü Ailenin Yıldızı Paketi ilk 5 ay %50 indirimle 18,5 TL kalan 7 ay 37 TL;
  12 ay taahhütlü Filmin Yıldızı Paketi İlk 5 ay %50 indirimle 29,50 TL kalan 7 ay 59 TL;
  12 ay taahhütlü Fatura Ödemeli Avrupa’nın Yıldızı Paketi 12 ay boyunca aylık 49 TL’den Allianz sigortalılarına sunulacaktır.
 8. Allianz sigortalılarına özel bu kampanya firmaya ait diğer kampanyalarla birleştirilemez.
 9. Ayrıca sözleşme kapsamında Ailenin Yıldızı, Filmin Yıldızı ve Avrupa’nın Yıldızı Paketleri kapsamında 2 ay Yıldız Dolu Paketi Allianz müşterilerine hediye verilecektir.
 10. Her kullanıcı kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir.
 11. Kampanya kapsamında iletilen link ile faydalanılabilecek indirimler 31 Temmuz 2021 tarihine kadar geçerlidir.
 12. Allianz kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 13. Yukarıda bahsi geçen indirimlerin kullanımı ve alınan ürün ve hizmetlerden kaynaklı oluşabilecek aksaklıklardan Allianz sorumlu değildir.