Uyarı: Kullandığınız tarayıcı desteklenmemektedir. Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir tarayıcıyla görüntüleyebilirsiniz.

DASK'ınızı Online Satın Alın,
75 TL'ye varan Hepsiburada Hediye Çeki Kazanın!
 

Allianz DASK Zorunlu Deprem Sigortası'nı online satın alarak konutunu depremin neden olacağı maddi zararlara karşı güvence altına alanlar, online alışverişleri için kullanabilecekleri 75 TL'ye Varan Hepsiburada hediye çeki kazanma fırsatı yakalıyor. Hızlı teklif formumuzu doldurarak teklif alabilir, ürün hakkında detaylı bilgi edinebilir ve dilerseniz ürünü kampanyadan yararlanarak online olarak satın alabilirsiniz.
 1. Kampanya 09.08.2021-30.09.2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Kampanya, https://www.allianz.com.tr/tr_TR/urunler/ev-ve-isyeri-sigortalari/dask-zorunlu-deprem-sigortasi.html#/insurance sayfasından online (çevrimiçi) satın alınan tüm yeni ve yenileme “DASK “ poliçe satın alımlarında geçerli olacaktır.
 3. Kampanyadan yararlanabilmek için satın alınan DASK poliçesi prim tutarının minimum 100 TL olması gerekmektedir.
 4. Kampanya kapsamında, aşağıda detayları paylaşılan prim aralıklarına göre Hepsiburada web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden yapılacak alışverişlerde kullanılabilecek 75 TL’ye varan hediye çeki kodu iletilecektir
 5. ·         Poliçe prim tutarı 100 TL’ye kadar olan poliçeler kampanya kapsamı dışındadır.
 6. ·         Poliçe prim tutarı 100 TL ile 199 TL arasında olan poliçeler için müşterilerimiz 25 TL tutarında çek kazanacaklardır.
 7. ·         Poliçe prim tutarı 200 TL ile 299 TL arasında olan poliçeler için müşterilerimiz 50 TL tutarında çek kazanacaklardır.
 8. ·         Poliçe prim tutarı 300 TL ve üzerinde olan poliçeler için müşterilerimiz 75 TL tutarında çek kazanacaklardır.
 9. Yukaridaki kampanya kriterlerini sağlayan müşterilerimiz, hediye çeki kodlarını Allianz’ım mobil uygulaması içerisindeki “Kampanyalar” alanından temin edecektir. Hediye çeki kodları, “sigorta ettiren” hesabından en geç 31.12.2021 tarihine kadar temin edilmelidir. Bu tarihten sonra hediye çeki kodlarına ulaşım sağlanamayacaktır.
 10. Kampanyadan, sigorta ettiren müşteriler faydalanabilmektedir ve her müşteri (TC kimlik numarası ile) sigorta ettiren olarak yalnızca bir defa katılım gösterebilir.
 11. Kampanya kapsamında alınan hediye çekleri 31.12.2021 tarihine kadar geçerli olacaktır.
 12. Hediye Çeki, altın ve ziynet ürünleri hariç tüm ürünlerde geçerlidir.
 13. Hediye Çeki, tek seferde kullanılabilir, bölünemez.
 14. Hediye çeki kullanımı sırasında yaşanan ve satın alınan ürünlerden kaynaklı oluşabilecek aksaklık ve şikayetlerden Allianz sorumlu değildir.
 15. Allianz Türkiye çalışanları kampanya kapsamı dışındadır.
 16. Kampanyanın geçerli olduğu tarih aralığında henüz vadesi sona ermemiş DASK poliçesi bulunan müşterilerimiz, kampanya döneminde yeni bir DASK poliçesi satın alsalar dahi kampanyadan faydalanamazlar.
 17. Poliçelerin 60 gün içerisinde iptal edilmesi durumunda, Allianz hediye çeki tutarının iadesine ilişkin her türlü talep hakkını saklı tutar.
 18. Kampanya ile ilgili sorularınız için 0850 399 99 99 numaralı Allianz Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.
 19. Allianz Türkiye, gerekli gördüğü takdirde kampanya koşullarında değişiklik yapma ve  kampanyayı sona erdirme hakkını saklı tutar.