Uyarı: Kullandığınız tarayıcı desteklenmemektedir. Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir tarayıcıyla görüntüleyebilirsiniz.

Allianz'dan alacağınız Bireysel Tamamlayıcı Sağlık veya Modüler Sağlık Sigortası ile Yogaila’dan Tazedirekt’e, Altınbaş’tan Sportive ve Lezzetli Hediye’ye, birbirinden farklı markaların özel indirimlerinden yararlanın! Bahar Kampanyası kapsamında 1 Mayıs - 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında Allianz Sigorta AŞ’den (“Allianz”) Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası veya Modüler Sağlık Sigortası (Vade bitiminde yenilenen poliçeler hariç) alacak müşterilerimizi Altınbaş, Sportive, Taze Direkt, Yogaila ve Lezzetli Hediye markalarından çeşitli oranlarda indirim fırsatları bekliyor. Kampanyadan yararlanmak için Allianz acentelerini ve anlaşmalı banka şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.
 1. Kampanya 01.05.2021-31.05.2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Allianz Sigorta A.Ş.‘den (“Allianz”) kampanya tarihleri arasında Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası veya Modüler Sağlık Sigortası (Vade bitiminde yenilenen poliçeler hariç) alacak sigortalılar kampanyadan faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında poliçe başlangıç tarihi esas alınacaktır.
 3. Kampanya tüm Allianz acenteleri, satış kanalları, online kanal ve yetkili banka şubelerinden yapılan işlemlerde geçerli olacaktır. Kampanya’dan sadece sigortalılarımız faydalanabilecektir.
 4. Kampanya kapsamında, Allianz’ım uygulaması üzerinden “Kampanya’ya Katıl” butonuna tıklanarak alınan kodlar veya başvuru linki ile ilgili indirimlerden faydalanılabilecektir. Kampanya’ya ait tüm detaylar Allianz’ım uygulamasında yer alan kampanyalar kısmında bulunmaktadır.
 5. Kodlar sınırlı sayıda ve tek kullanımlıktır. Her kullanıcı her kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir (5 firma için toplamda 5 indirim hakkı bulunmaktadır).
 6. Allianz müşterilerine özel bu kampanyalar  firmaların sunduğu diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
 7. Kampanya kapsamında; www.sportive.com.tr adresinde tüm ürünlerde yapılan alışverişlerde geçerli 400 TL ve üzeri alışverişe tek seferlik 50 TL indirim, www.altinbas.com adresinde Altın ürünlerde %10, Pırlanta ürünlerde %15 ve 22 Ayar Altın Takı Ürünlerde %4 geçerli tek seferlik indirim (Kampanya İndirimli-Kampanyalı ürünlerde ve külçe altınlarda geçerli değildir.), sadece www.lezzetlihediye.com adresinde 99 TL ve üzeri tutarlardaki ürünlerde tek seferlik %20 indirim, www.tazedirekt.com  ve Tazedirekt Mobil Uygulaması’dan vereceğiniz siparişlerde 100 TL ve üzeri alışverişinizde %15 indirim sağlanacaktır. (Kampanya kapsamında kullanacağınız indirim kodu 200 TL ve üzeri alışverişinizde maksimum 30 TL indirim sağlar).
 8. Bu faydaların yanında, Allianz’ım uygulaması üzerinden “Kampanya’ya Katıl” butonuna tıklanarak elde edilen link üzerinden üye kaydı oluşturan sigortalılara  Yogaila Ders Programı'nda yer alan istedikleri her hangi bir derste kullanabilecekleri 2 (iki) ders hediye verilecektir.
 9. Ek olarak;
 10. - Satın alacağınız her bir Aylık 3 (üç) ders paketi için 1 (bir) ders; 
 11. - Satın alacağınız her bir Aylık 5 (beş) ders paketi için de 2 (iki) ders ve
 12. - Satın alacağınız her bir Aylık 10 (on) ders paketi için de 3 (üç) ders hediye verilecektir.
 13. Yukarıda bahsi geçen firmalar kendileriyle ilgili kampanyayı durdurma ya da kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 14. Kampanya kapsamında kodlar ile faydalanılabilecek indirimler 30 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.
 15. Allianz kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 16. Yukarıda bahsi geçen indirimlerin kullanımı ve alınan ürün ve hizmetlerden kaynaklı oluşabilecek aksaklıklardan Allianz sorumlu değildir.