Babalar Günü Kampanyası
500TL

Hepsiburada Hediye çeki


Babalar Günü Kampanyası

14 Haziran 2024 - 5 Temmuz 2024 tarihleri arasında Her An Yanında Hayat/Yaşam Sigortası ve Geri Ödeyen Hayat/Yaşam Sigortası yaptıran tüm erkek müşterilerimize babalar gününe özel 500 TL Hepsiburada hediye çeki Hediye!

Kampanya tarihleri arasında Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş ve Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş’den kampanya şartlarına uyan eski ve yeni müşteriler belirtilen ödülü almaya hak kazanacaklardır. 

 1. Kampanya 14.06.2024 - 05.07.2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Kampanya tarihleri arasında Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş ve Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş’den  Allianz dağıtım kanallarından Her An Yanında Hayat/Yaşam ve Geri Ödeyen Hayat/Yaşam ve Sigortası satın alan erkek müşterilerimiz Hepsiburada 500 TL Hediye çeki ile ödüllendirilecektir.
 3. Sigortalının erkek olması koşulu aranacaktır. Sigortalı adına prim ödemesi gerçekleştiren farklı kişi olabilir.
 4. Hepsiburada Hediye Çeki kodu müşterilerimizin şirketimizde kayıtlı olan cep telefon numarası ve E-Posta adresine iletilecektir.
 5. Kampanya şartlarını sağlayan erkek müşterilerimize kampanya bitiş tarihinden 30 gün sonra 10 gün içerisinde ödüllendirme yapılacaktır.
 6. Ödül hesaplama dönemine kadar poliçelerin yürürlük statüsünde bulunması gerekmektedir.
 7. Kampanyaya katılım sağlayan müşterilerimizin Allianz Yaşam ve Emeklilik ve Allianz Hayat ve Emeklilik de bulunan mevcut hayat poliçelerinden 14.06.2024 ve sonrasında çıkış işlemi gerçekleştirmemelidir. Aksi durumda kampanya ödülünden yararlanılamaz. Bu kural ödül tanımlaması yapılan tarihe kadar geçerlidir.
 8. Kampanya bireysel katılımcılara yöneliktir. Tüzel kişiler kampanyaya katılamaz
 9. Kampanyaya katılımda mevcut müşteri ve yeni müşteri ayrımı yapılmayacaktır.
 10. Hediye Çekleri https://www.hepsiburada.com/ üzerinden sadece Hepsiburada satıcılı ürünlerde geçerlidir. (altın, ziynet ve  dijital ürünler  hariçtir  )
 11. Hediye çeki, yüklenme tarihi itibarıyla 1 yıl süreyle geçerli olacaktır.
 12. Hediye çeki kodlarının belirtilen kullanım süresinde kullanılması gerekmektedir, satın alınan hediye çeki kodlarının iptal /iade/değişimi mümkün olmamaktadır.
 13. Ödüllerin sağlandığı firma/firmalar iş birliğinin sona ermesi veya kampanya ödüllerinin kapsamında değişiklik yapılmasını gerektirir herhangi bir başka durum karşısında (kampanya başlangıcı veya sırasında); Allianz Yaşam ve Emeklilik ve Allianz Hayat ve Emeklilik dilediğinde kampanyanın iptal edilmesi, sona erdirilmesi veya koşullarının değiştirilmesi hakkını saklı tutar.
 14. Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş ve Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş bu kampanyayı dilediği tarihte sonlandırabilir.
 15. Bu kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.