Araç Kiralama Allianz Müşterilerine Daha Kolay!

Allianz müşterileri yolcu360.com websitesi üzerinden günlük araç kiralamada liste (üstü kırmızı ile çizili) fiyatı üzerinden %50 indirim fırsatından yararlanıyor!

Kampanyadan, Allianz’ım mobil uygulaması üzerinden kampanyalar sekmesinden yolcu360 kampanyası seçilerek katıl butonundan alınacak kod ile faydalanabilirsiniz. Aldığınız kodu www.yolcu360.com üzerinde ilgili alana girerek liste (üstü kırmızı ile çizili) fiyatı üzerinden %50 indirim elde edebilirsiniz. 

 1. Kampanya 31.07.2022 tarihine kadar geçerlidir.
 2. Kampanyalı fiyatlar, günlük araç kiralama liste (üstü kırmızı ile çizili) fiyatları üzerinden indirimli olarak hesaplanır.
 3. Kampanya yurtiçi ve yurtdışı günlük kiralamalarda geçerlidir.
 4. Kampanya aylık ve uzun dönem kiralamalarda geçerli değildir.
 5. Kampanyadan yararlanmak için size özel indirim kodu,  Allianz’ım mobil uygulamasında yer alan “Kampanyalar” alanından temin edilmelidir.  
 6. Kullanıcılar kampanyadan tüm araç marka ve modellerinde tarih kısıtlaması olmadan faydalanabilirler.
 7. Bahsedilen araç modelleri; ilgili grubun örneği olarak kabul edilmekte olup kiralama anında ilgili araç grubundan başka muadil bir araç ile hizmet verilebilir.
 8. Kampanya kapsamında yapılan rezervasyonlarda Yolcu360 ve aracın teslim alınacağı ofisin hizmet kuralları geçerlidir.
 9. Araç kiralama ücreti dışında yapılan ödemeler kampanya kapsamı dışındadır (depozito, sigorta, muadil araç, drop, farklı yerde bırakma ücreti vs).
 10. Araç kiralama ücreti ilgili aracın grubuna ait teminat tutarları (depozito vb.) kiralama başlangıcında misafirin şahsi kredi kartından tahsil edilmektedir.
 11. Rezervasyon, soru ve talepler için yolcu360.com internet sitesi, sosyal medya hesaplarından (Facebook, Twitter, Instagram) Yolcu360’a ulaşabilir veya 0850 360 5 360 numaralı Yolcu360 Misafir Merkezi’ni arayabilirsiniz.
 12. Bu kampanya, başka bir kampanya veya indirim kodu ile birleştirilemez.
 13. Yolcu360 ve Allianz Türkiye önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
 14. Kodlar sınırlı sayıda ve tek kullanımlıktır. Her kullanıcı kampanyadan sadece bir kez faydalanabilir.
 15.