Uyarı: Kullandığınız tarayıcı desteklenmemektedir. Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir tarayıcıyla görüntüleyebilirsiniz.

Allianz’lılar hayalindeki dekorasyonu Evdeimaj ile tasarlıyor!

Allianz müşterileri hayalindeki tasarımlar için evdeimaj.com üzerinden yaptıkları alışverişler %10 ek indirim fırsatından yararlanıyor. 15.07.2021-31.07.2021 tarihleri arasında geçerli olan kampanyadan Yuvam Sigortası ürünlerine sahip tüm müşterilerimiz yararlanabilecektir. 
 1. Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir. Kodlar, bu tarihten sonra kullanıma kapatılacaktır.
 2. Kampanya dönemi içerisinde, Allianz’dan satın alınmış Yuvam Sigorta poliçesinde sigorta ettiren olarak bulunan gerçek kişi müşterimiz bu kampanyadan yararlanabilir.
 3. Kampanya kapsamında, Evdema online alışveriş sitesi https://www.evdeimaj.com üzerinden yapılan alışverişlerde tüm ürünlerde  %10 ek indirim sağlanacaktır. Kampanya indirimli ürün fiyatları üzerinden de geçerlidir.
 4. Kampanyadan faydalanmak için Allianz’ım mobil uygulamasında yer alan “Kampanyalar” alanından temin ettiğiniz kodu, www.evdeimaj.com web sitesinde ödeme sayfası ekranında “Hediye Çekleri” alanına girmeniz gerekmektedir.
 5. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez ve stoklar ile sınırlıdır.
 6. Kampanya indirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
 7. Kampanya indirim kodu kullanılan alışverişte iptal veya iade yapılması durumlarında, müşteriye ürünün veya hizmetin indirimli fiyatı üzerinden iade yapılacaktır.  
 8. Her bir fırsat kuponu tek kullanımlıktır ve her kiralamada sadece 1 kod kullanılabilir.
 9. Her müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilir.
 10. Kampanya kapsamında Evdema/Evdeimaj’dan kaynaklı meydana gelebilecek olumsuzluklardan Allianz sorumlu olmayacaktır.
 11. Allianz ve Evdema/Evdeimaj dilediği zaman kampanya koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.
 12. Kampanya kapsamındaki ürün ve hizmetler stoklarla sınırlı olacaktır.