Uyarı: Kullandığınız tarayıcı desteklenmemektedir. Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir tarayıcıyla görüntüleyebilirsiniz.

Allianz Yuvam Sigortası müşterileri Kale güvencesi ve ayrıcalığına indirimli yararlanıyor!

Allianz müşterileri Kale Alarm’dan yapacakları 24 Aylık kiralama modeli alışverişlerinde 3 ay %50 indirimden faydalanıyor. 15.07.2021-31.07.2021 tarihleri arasında geçerli olan kampanyadan Yuvam Sigortası ürünlerine sahip tüm müşterilerimiz yararlanabilecektir. 
 1. Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir. Kodlar, bu tarihten sonra kullanıma kapatılacaktır.
 2. Kampanya dönemi içerisinde, Allianz’dan satın alınmış Yuvam Sigorta poliçesinde sigorta ettiren olarak bulunan gerçek kişi müşterimiz bu kampanyadan yararlanabilir.
 3. Kampanya kapsamında, Kale Alarm’dan yapılacak 24 Aylık kiralama modelinde 3 ay %50 indirim kampanyası geçerli olacaktır. İndirim kampanyası aboneliğin 2,3 ve 4. ayında uygulanacaktır. Bu kampanya Kale Alarm’ın sunduğu satış modelinde geçerli değildir.
 4. Kampanyadan faydalanmak için Allianz’ım mobil uygulamasında yer alan “Kampanyalar” alanından temin ettiğiniz kodu, https://www.kalealarm.com.tr/kampanya-sayfasi  web adresindeki talep formunu doldururken belirtmeniz gerekmektedir.
 5. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez ve stoklar ile sınırlıdır.
 6. Kampanya indirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
 7. Kampanya indirim kodu kullanılan alışverişte iptal veya iade yapılması durumlarında, müşteriye ürünün veya hizmetin indirimli fiyatı üzerinden iade yapılacaktır.  
 8. Her bir fırsat kuponu tek kullanımlıktır ve her kiralamada sadece 1 kod kullanılabilir.
 9. Her müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilir.
 10. Kampanya kapsamında Kale Alarm’dan kaynaklı meydana gelebilecek olumsuzluklardan Allianz sorumlu olmayacaktır.
 11. Allianz ve Kale Alarm dilediği zaman kampanya koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.
 12. Kampanya kapsamındaki ürün ve hizmetler stoklarla sınırlı olup Kale Alarm’ın standart ticari koşulları ile tedarik edilebilecektir.