Uyarı: Kullandığınız tarayıcı desteklenmemektedir. Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir tarayıcıyla görüntüleyebilirsiniz.

Allianz’dan Ücretsiz İç ve Dış Araç Yıkama

Allianz’lılar arabalarını hiçbir ücret ödemeden iç&dış temizletiyor, araçlar pırıl pırıl oluyor. Allianz bireysel kasko müşterileri, tercih ettikleri Otovınn şubelerinde kampanya kodunu ileterek ücretsiz bir şekilde bu hizmetten yararlanabilirler.

Otovınn noktalarını öğrenmek için lütfen tıklayın

  1. Her müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilir.Alınan kodun 24 saat içinde kullanılması gerekmektedir. 24 saat içerisinde kullanılmayan kodlar geçersiz olacaktır.Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir. Kodlar, bu tarihten sonra kullanıma kapatılacaktır.
  2. Kampanya stoklar ile sınırlıdır .
  3. Kampanyadan belirtilen tarihlerde Akıllı kasko, Tüm Oto Genişletilmiş Kasko ve Markalı Kasko ürünlerinde sigorta ettiren sıfatına sahip gerçek kişi müşterilerimiz yararlanabilir.
  4. Kampanyadan Allianz Bireysel kasko sigortası olan hususi kullanım tarzı otomobil (binek) ve SUV araçlar için yapılan Kasko sigorta poliçeleri esas alınacaktır
  5. Kampanya, katıl butonuna tıklanarak alınan kodun yıkama öncesi Otovınn görevlisine iletilmesi halinde geçerlidir.
  6. Alınan kodun 24 saat içinde kullanılması gerekmektedir. 24 saat içerisinde kullanılmayan kodlar geçersiz olacaktır.
  7. Her müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilir.
  8. Ücretsiz araç yıkama hizmeti için kodlar, para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
  9. Kampanya kapsamında, Otovınn’dan kaynaklı meydana gelebilecek olumsuzluklardan Allianz sorumlu olmayacaktır.
  10. Allianz,  kampanya koşullarında dilediği zaman değişiklik yapma veya kampanyayı tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.