Uyarı: Kullandığınız tarayıcı desteklenmemektedir. Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir tarayıcıyla görüntüleyebilirsiniz.

Ege Orman Vakfı iş birliği ile Allianz Sağlıklı Yaşam Ormanı Kuruluyor!
 

Allianz olarak her geçen gün spora ve dünyaya destek vermeye devam ediyoruz. Bunun için 2021-2028 yılları arasında Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları Global Sigorta Ana Ortaklarından biri olduk.

Sponsorluklarımızla sporun ve sporcunun yanında olduğumuz gibi, yeşil bir dünyanın da yanında olmak için Temmuz ve Ağustos aylarında satın aldığınız poliçelerin desteğiyle, Ege Orman Vakfı işbirliğinde İstanbul-Çatalca-Yalıköy mevkisinde Allianz Sağlıklı Yaşam Ormanı’nı oluşturuyoruz.

  1. Kampanya, Allianz A.Ş. , Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş. ve Allianz Hayat Emeklilik A.Ş’den  01.07.2021-00.01 ile 31.08.2021- 23.59 aralığı arasında satın alınacak ürünlerde geçerlidir.
  2. Kampanyanın geçerli olduğu tarih aralığında düzenlenen tüm sigorta poliçeleri kampanya kapsamında olup bireysel emeklilik ürünleri kampanya kapsamında değildir.
  3. İşbu kampanya Ege Orman Vakfı işbirliğiyle gerçekleştirilmektedir. Allianz’ın işbu işbirliği nedeniyle veya işbirliği dışında Ege Orman Vakfı’nın iş ve işlemleriyle ilgili hiçbir sorumluluğu veya yükümlülüğü bulunmamaktadır.
  4. Allianz, Ege Orman Vakfı ile işbirliğini dilediği zaman sonlandırma, farklı işbirliği ilişkilerine girme hakkına sahip olup katılımcılar bu yönde bir hak veya talep iddia edemezler.
  5. Allianz dilediği zaman herhangi bir nedenle kampanyayı sonlandırma, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutmakta olup katılımcılar tarafından hiçbir değişiklik nedeniyle hak veya alacak iddia edilemez.
  6. Kampanya çerçevesinde gerçekleştirilecek projenin gerçekleştirilebilmesine ilişkin olarak tüm izin, ruhsat ve sair gereklilikler Ege Orman Vakfı tarafından yerine getirilmektedir.
  7. Allianz’dan kaynaklanmayan mücbir sebep başta olmak üzere ve sair kontrol edilemeyen nedenlerle kampanya konusunun gerçekleştirilmesinde tarih değişikliği, gecikme veya aksaklık söz konusu olması halinde katılımcılar tarafından hiçbir değişiklik nedeniyle hak veya alacak iddia edilemez.