‘Öğretmenler Günü’ özelinde kıymetli öğretmenlerimizin yanlarında olmak ve onları da sevdikleriyle birlikte sağlık ürünlerimiz ile buluşturmak adına hazırladığımız Allianz Sağlık ‘Öğretmenler Günü Kampanyası’nı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Allianz Sağlık ‘Öğretmenler Günü Kampanyası’ ile 15 Kasım 2023-15 Aralık 2023 tarihleri arasındaki 1 ay boyunca Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve Modüler Sağlık Sigortası ürünlerimizi tüm indirimlere ek olarak %10 indirimli şekilde öğretmenlerimiz ile buluşturuyoruz.

Kampanyadan kendisi ve sevdikleri için yararlanmak isteyen öğretmenlerimizin ‘görev yeri belgesi’ ile anlaşmalı allianz satış noktalarına ulaşması yeterlidir. Kampanya koşullarına aşağıda yer verilmiştir.

  1. Kampanya, 15 Kasım 2023 -15 Aralık 2023 tarihleri arasında Allianz Sigorta’dan yeni iş olarak Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve Modüler Sağlık Sigortası alacak olan öğretmenlerimiz için geçerlidir.
  2. Sadece ilk yıl primine özel olarak yukarıda belirtilen tarihler arasında düzenlenen Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve Modüler Sağlık Sigortası ürünlerinde diğer indirimlere ek %10 indirim uygulanacaktır.
  3. Kampanya katılımı için poliçe kapsamında yer alan sigortalılardan en az birinin öğretmen olması yeterlidir. En az bir öğretmenin bu kapsamda poliçede olması durumunda poliçedeki tüm kişiler indirimden faydalanabilecektir.
  4. İndirimin uygulanması için öğretmen olunduğuna dair e-devlet’ten dökümanın veya bağlı olunan kurumdan ‘görev yeri belgesi’ evrağının bağlı olunan okuldan alınması ve otorizasyon ekranlarına girilmesi gerekmektedir.
  5. Diğer tüm prim uygulamaları mevcut haliyle, bu kampanyadan bağımsız olarak devam edecektir. (Sürprim vb. uygulamalar)
  6. Kampanya kapsamında indirim uygulamasında poliçe başlangıç tarihi dikkate alınacaktır.
  7. Kampanya, tüm satış kanallarımızda geçerli olacaktır.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  *Online kanallarımızdan yapılacak başvurularda referans bırakılmalı ve görüşülen satış kanallarına belirtilen evraklar ibraz edilmelidir. Evrak kontrol süreçleri gereği bu indirimi kullanarak online satın alma yapılamamaktadır.
  8. Allianz Sigorta, kampanya süresi ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutacaktır.