Uyarı: Kullandığınız tarayıcı desteklenmemektedir. Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir tarayıcıyla görüntüleyebilirsiniz.

Allianz Yuvam Sigortası'na online başvuru ile evinizi güvence altına alarak, Migros Sanal Market alışverişleriniz için kullanabileceğiniz 50 TL değerinde hediye çeki kazanma fırsatı yakalayın. Yuvam Sigortası sayfamızdaki formu doldurarak size en yakın acentemizden teklif alabilir, ürün hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.
 1. Kampanyamız 15.02.2021-30.06.2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Kampanya, https://www.allianz.com.tr/tr_TR/urunler.html sayfasındaki ürünlerden gelen ya da doğrudan https://www.allianz.com.tr/tr_TR/urunler/ev-ve-isyeri-sigortalari/yuvam-sigortasi.html#!/view1 sayfasından yönlendirilen referanslar ile yapılan satın alma taleplerini kapsamaktadır.
 3. Kampanya, referansın yönlendirildiği Allianz acentelerinden, referans tarihinden itibaren 30 gün içerisinde online başvuru ile satın alınan “Yuvam Sigortası Sigortası” poliçelerinde geçerli olacaktır.
 4. Referansın yönlendirildiği acenteler dışında, farklı bir acenteden satın alınan Yuvam  Sigortası poliçeleri ve yukarıda belirtilen referans yönlendirme linki dışında oluşturulan yeni Yuvam Sigortası poliçe satın alım talebi ile yapılan işlemler kampanya kapsamı dışındadır.
 5. Referans bırakıldıktan sonra, Yuvam Sigortası dışında satın alınan diğer poliçeler, kampanya kapsamı dışındadır.
 6. Kampanya dönemi öncesinde, mevcutta aktif devam eden Yuvam Sigortası poliçesi bulunan müşterilerimiz, kampanya döneminde yeni bir poliçe alması durumunda kampanyaya dahil olamayacaktır. Kampanya, yalnızca yeni poliçe satın alımlarında geçerli olacaktır.
 7. Kampanya kapsamında, Migros Sanal Market üzerinden yapılacak alışverişlerde kullanılabilecek 50 TL değerinde hediye çeki kodu iletilecektir.
 8. Kriterleri sağlayan müşterilerimiz, hediye çeki kodlarını Allianz’ım mobil uygulaması hesabından en geç 31.09.2021 tarihine kadar temin etmelidir. Bu tarihten sonra hediye çeki kodlarına ulaşım sağlanamayacaktır.
 9. Kampanyadan, sigortalı müşteriler faydalanabilmektedir ve her müşteri (TC kimlik numarası ile) sigortalı olarak yalnızca bir defa katılım gösterebilir.
 10. Kampanya kapsamında alınan hediye çekleri 31.12.2021 tarihine kadar geçerli olacaktır.
 11. Hediye çekleri, Migros online market alışverişinde geçerlidir.
 12. Çekler tek seferde kullanılabilir, bölünemez.
 13. Hediye çeki kullanımı ve alınan ürünlerden kaynaklı oluşabilecek aksaklıklardan Allianz sorumlu değildir.
 14. Allianz Türkiye çalışanları kampanya kapsamı dışındadır.
 15. Poliçelerin 60 gün içerisinde iptal edilmesi durumunda, verilen hediye çeki tutarının geri alma hakkı saklı tutulmaktadır.
 16. Kampanya ile ilgili sorularınız için 0850 399 99 99 numaralı Allianz Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.
 17. Allianz Türkiye, gerekli gördüğü takdirde kampanya koşullarında değişiklik yapma, kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.