Uyarı: Kullandığınız tarayıcı desteklenmemektedir. Chrome, Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir tarayıcıyla görüntüleyebilirsiniz.

Ailecek İndirim Kampanyası

01.10.2021-31.10.2021 tarihleri arasında Allianz Sigorta A.Ş.’den (“Allianz”) Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası veya Modüler Sağlık Sigortası (Vade bitiminde yenilenen poliçeler hariç) alacak sigortalılar Yves Rocher, Sportive, Mucit Panda, Kariyer Üni, Just English, Evsimo ve Dahi Oyuncak’tan çeşitli oranlarda indirim fırsatları bekliyor. Allianz Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve Modüler Sağlık Sigortasıyla birlikte 7 ayrı firmadan 7 ayrı indirim fırsatını yakalamak için Allianz acentelerini ve anlaşmalı banka şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.
 1. Kampanya 01.10.2021-31.10.2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Allianz Sigorta A.Ş.‘den (“Allianz”) kampanya tarihleri arasında Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası veya Modüler Sağlık Sigortası (Vade bitiminde yenilenen poliçeler hariç) alacak sigortalılar kampanyadan faydalanabilecektir. Kampanyadan faydalanmak için poliçe başlangıç tarihi esas alınacaktır.
 3. Kampanya tüm Allianz acenteleri, satış kanalları, online kanal ve yetkili banka şubelerinden yapılan işlemlerde geçerli olacaktır. Kampanyadan sadece sigortalılarımız faydalanabilecektir.
 4. Kampanya kapsamında, Allianz’ım uygulaması üzerinden “Kampanya’ya Katıl” butonuna tıklanarak alınan kodlar ile ilgili indirimlerden faydalanılabilecektir. Kampanyaya ait tüm detaylar Allianz’ım uygulamasında yer alan kampanyalar kısmında bulunmaktadır.
 5. Kodlar sınırlı sayıda ve tek kullanımlıktır. Her kullanıcı her kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir (7 firma için toplamda 7 indirim hakkı).
 6. Allianz müşterilerine özel bu kampanyalar  firmaların sunduğu diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
 7. Kampanya kapsamında Allianz’ım uygulaması üzerinden “Kampanya’ya Katıl” butonuna tıklanarak alınan kod ile https://www.yvesrocher.com.tr/ adresinden ve Yves Rocher mobil uygulamadan  yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde güncel indirimlere ek olarak %10 indirim, yalnızca https://www.sportive.com.tr/ adresinden yapacağınız tüm alışverişlerinizde geçerli sepette %10 indirim, yalnızca https://www.mucitpanda.com sitesi üzerinden alınacak tüm ürünlerde hiçbir şarta bağlı olmadan 150 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim, https://www.kariyeruni.com/ 'den alınacak tüm eğitimlerde hiçbir şarta bağlı olmadan ekstra %30 indirim, yalnızca https://www.justenglishtr.com/   üzerinden alınacak bir seviye ( kur ) eğitim hakkı için %15 İndirim yalnızca https://evsimo.com/  adresinden yapılan alışverişlerde %40 indirim ve yalnızca https://www.dahioyuncak.com/   adresinden yapılan alışverişlerde %15 indirim verilecektir.
 8. Yukarıda bahsi geçen firmalar kendileriyle ilgili kampanyayı durdurma ya da kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 9. Kampanya kapsamında kodlar ile faydalanılabilecek indirimler https://www.yvesrocher.com.tr/,  https://www.mucitpanda.comihttps://www.kariyeruni.com/https://www.justenglishtr.com/,   https://evsimo.com/, https://www.dahioyuncak.com/  için 30 Kasım 2021 tarihine,  https://www.sportive.com.tr/ için ise 3 Kasım 2021 tarihine kadar geçerlidir.
 10. Allianz kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 11. Yukarıda bahsi geçen indirimlerin kullanımı ve alınan ürün ve hizmetlerden kaynaklı oluşabilecek aksaklıklardan Allianz sorumlu değildir.