Troystore Sonbahar Kampanyası

01.09.2022-31.10.2022 tarihleri arasında Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası veya Modüler Sağlık Sigortasıyla sağlığını güvence altına alarak yeni başlangıçlar yapmak isteyen herkese Troystore mağaza ve web sitesinde apple marka güç adaptörleri, kablolar ve telefon kılıflarında ürünün indirimsiz fiyatı üzerinden %15 indirim Allianz’dan hediye! Kampanyadan yararlanmak için Allianz acentelerini ve anlaşmalı banka şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.
  1. 01.09.2022-31.10.2022 tarihleri arasında Allianz Sigorta A.Ş.‘den (“Allianz”) Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası veya Modüler Sağlık Sigortası (Vade bitiminde yenilenen poliçeler hariç) alacak sigortalılar kampanyadan faydalanabilecektir. Kampanyadan faydalanmak için poliçe başlangıç tarihi esas alınacaktır.
  2. Kampanya tüm Allianz acenteleri, satış kanalları, online kanal ve yetkili banka şubelerinden yapılan işlemlerde geçerli olacaktır. Kampanya’dan sadece sigortalılarımız faydalanabilecektir.
  3. Kampanya kapsamında Allianz’ım uygulaması üzerinden “Kampanya’ya Katıl” butonuna tıklanarak alınan kodun, Troy mağazalarında veya https://www.troyestore.com/ adresinde kullanılması ile yalnızca Apple marka güç adaptörleri, kablolar ve telefon kılıflarında ürünün indirimsiz fiyatı üzerinden %15 indirim uygulanacaktır. Kampanyaya ait tüm detaylar Allianz’ım uygulamasında yer alan kampanyalar kısmında bulunmaktadır.
  4. Kampanya yalnızca Apple marka güç adaptörleri, kablolar ve telefon kılıflarında geçerlidir. Diğer markalarda ve kategorilerde geçerli değildir.
  5. Kampanya tüm Troy mağazalarında ve https://www.troyestore.com/ adresinde geçerlidir.
  6. İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
  7. Allianz müşterilerine özel bu kampanya, Troy’a ait diğer kampanyalarla ve indirim kodlarıyla birleştirilemez.
  8. Kampanya kapsamında alınan kodlar 30.11.2022 tarihine kadar kullanılabilecektir.
  9. Allianz ve Troy dilediği zaman kampanya koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.
  10. Yukarıda bahsi geçen indirimlerin kullanımı ve alınan ürün ve hizmetlerden kaynaklı oluşabilecek aksaklıklardan Allianz sorumlu değildir.