Studiomastepiece Sonbahar Kampanyası

01.09.2022-31.10.2022 tarihleri arasında Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası veya Modüler Sağlık Sigortasıyla sağlığını güvence altına alarak yeni başlangıçlar yapmak isteyen herkese www.studiomasterpiece.com web sitesinde tüm indirimlere ek %10 indirim Allianz’dan hediye! Kampanyadan yararlanmak için Allianz acentelerini ve anlaşmalı banka şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.
  1. 01.09.2022-31.10.2022 tarihleri arasında Allianz Sigorta A.Ş.‘den (“Allianz”) Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası veya Modüler Sağlık Sigortası (Vade bitiminde yenilenen poliçeler hariç) alacak sigortalılar kampanyadan faydalanabilecektir. Kampanyadan faydalanmak için poliçe başlangıç tarihi esas alınacaktır.
  2. Kampanya tüm Allianz acenteleri, satış kanalları, online kanal ve yetkili banka şubelerinden yapılan işlemlerde geçerli olacaktır. Kampanya’dan sadece sigortalılarımız faydalanabilecektir.
  3. Kampanya kapsamında Allianz’ım uygulaması üzerinden “Kampanya’ya Katıl” butonuna tıklanarak alınan kodun, https://www.studiomasterpiece.com adresinde kullanılması ile Tüm İndirimlere Ek %10 indirim uygulanacaktır. Kampanyaya ait tüm detaylar Allianz’ım uygulamasında yer alan kampanyalar kısmında bulunmaktadır.
  4. Kampanya, Göztepe şubesi hariç tüm eğitim ve kurslarda geçerlidir.
  5. İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
  6. Allianz müşterilerine özel bu kampanya, Studio Masterpiece’e ait diğer kampanyalarla ve indirim kodlarıyla birleştirilemez.
  7. Kampanya kapsamında alınan kodlar 30.11.2022 tarihine kadar kullanılabilecektir.
  8. Allianz ve Studio Masterpiece’e dilediği zaman kampanya koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.
  9. Yukarıda bahsi geçen indirimlerin kullanımı ve alınan ürün ve hizmetlerden kaynaklı oluşabilecek aksaklıklardan Allianz sorumlu değildir.