Slazenger Sonbahar Kampanyası

01.09.2022-31.10.2022 tarihleri arasında Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası veya Modüler Sağlık Sigortasıyla sağlığını güvence altına alarak yeni başlangıçlar yapmak isteyen herkese Slazenger.com.tr web sitesinde 400 TL ve üzeri alışverişlerde sepette %15 indirim Allianz’dan hediye! Kampanyadan yararlanmak için Allianz acentelerini ve anlaşmalı banka şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.
  1. 01.09.2022-31.10.2022 tarihleri arasında Allianz Sigorta A.Ş.‘den (“Allianz”) Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası veya Modüler Sağlık Sigortası (Vade bitiminde yenilenen poliçeler hariç) alacak sigortalılar kampanyadan faydalanabilecektir. Kampanyadan faydalanmak için poliçe başlangıç tarihi esas alınacaktır.
  2. Kampanya tüm Allianz acenteleri, satış kanalları, online kanal ve yetkili banka şubelerinden yapılan işlemlerde geçerli olacaktır. Kampanya’dan sadece sigortalılarımız faydalanabilecektir.
  3. Kampanya kapsamında Allianz’ım uygulaması üzerinden “Kampanya’ya Katıl” butonuna tıklanarak alınan kodun, Slazenger.com.tr web sitesine kayıt olunduktan sonra, uygun alanlara girilmesi ile 400 TL ve üzeri alışverişlerde sepette %15 indirim uygulanacaktır. Kampanyaya ait tüm detaylar Allianz’ım uygulamasında yer alan kampanyalar kısmında bulunmaktadır.
  4. İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
  5. Allianz müşterilerine özel bu kod, satın alınan üründe geçerli başka bir kampanya ya da indirim varsa birlikte çalışamaz, sadece “Sepette %5” ve “200 TL ve Üzeri Alışverişlerde Çoraplar 15 TL” kampanyaları ile birleşebilir. Slazenger.com.tr, Allianz indirim koduyla beraber çalışabilecek kampanyaları dönem içerisinde değiştirme hakkını saklı tutar.
  6. Slazenger belirli ürün ve hizmetleri kampanya dışında tutma hakkını saklı tutar.
  7. Kampanyaya kapsamında kodlar sınırlı sayıdadır. Her kullanıcı kampanyadan sadece 1 (bir) kez faydalanabilir.
  8. Kampanya kapsamında alınan kodlar 30.11.2022 tarihine kadar kullanılabilecektir.
  9. Allianz ve Slazenger dilediği zaman kampanya koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.
  10. Yukarıda bahsi geçen indirimlerin kullanımı ve alınan ürün ve hizmetlerden kaynaklı oluşabilecek aksaklıklardan Allianz sorumlu değildir.