Hopishop Sonbahar Kampanyası

01.09.2022-31.10.2022 tarihleri arasında Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası veya Modüler Sağlık Sigortasıyla sağlığını güvence altına alarak yeni başlangıçlar yapmak isteyen herkese 2000 TL ve altı alışverişlerde sepette ekstra %20 indirim Allianz’dan hediye! Kampanyadan yararlanmak için Allianz acentelerini ve anlaşmalı banka şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.
  1. 01.09.2022-31.10.2022 tarihleri arasında Allianz Sigorta A.Ş.‘den (“Allianz”) Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası veya Modüler Sağlık Sigortası (Vade bitiminde yenilenen poliçeler hariç) alacak sigortalılar kampanyadan faydalanabilecektir. Kampanyadan faydalanmak için poliçe başlangıç tarihi esas alınacaktır.
  2. Kampanya tüm Allianz acenteleri, satış kanalları, online kanal ve yetkili banka şubelerinden yapılan işlemlerde geçerli olacaktır. Kampanya’dan sadece sigortalılarımız faydalanabilecektir.
  3. Kampanya kapsamında Allianz’ım uygulaması üzerinden “Kampanya’ya Katıl” butonuna tıklanarak alınan kod ile Hopishop’ta seçili elektronik kategorisi ürünleri haricinde yapılacak olan 2000 TL ve altı tüm alışverişlerde bütün indirimlere ek sepette ekstra %20 indirim uygulanacaktır. Kampanyaya ait tüm detaylar Allianz’ım uygulamasında yer alan kampanyalar kısmında bulunmaktadır. Hopishop uygulaması linki: https://nykd.adj.st/hopishop/mainpage?adj_t=x51v7sl_3huwv42&adj_deep_link=hopi%3A%2F%2Fhopishop%2Fmainpage
  4. Allianz müşterilerine özel bu kampanya, Hopishop’a ait diğer kampanyalarla ve indirim kodlarıyla birleştirilemez.
  5. Hopishop belirli ürün ve hizmetleri kampanya dışında tutma hakkını saklı tutar.
  6. Kampanyaya kapsamında kodlar sınırlı sayıdadır. Her kullanıcı kampanyadan sadece 1 (bir) kez faydalanabilir.
  7. Kampanya kapsamında alınan kodlar 30.11.2022 tarihine kadar kullanılabilecektir.
  8. Allianz ve Hopishop dilediği zaman kampanya koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.
  9. Yukarıda bahsi geçen indirimlerin kullanımı ve alınan ürün ve hizmetlerden kaynaklı oluşabilecek aksaklıklardan Allianz sorumlu değildir.