Allianz Kasko Eko Paket’e Gelenlere Özel Ücretsiz İç-Dış Araç Yıkama 

Allianz Kasko Eko Paket’e gelenler, arabalarını hiçbir ücret ödemeden iç&dış temizletiyor, araçlar pırıl pırıl oluyor.

10 Mayıs 2022 - 10 Temmuz 2022 tarihleri arasında Allianz Kasko Eko Pakete yeni gelen müşteriler, tercih ettikleri Otovınn şubelerinde kampanya kodunu ileterek ücretsiz bir şekilde bu hizmetten yararlanabilirler. Kampanyadan, Allianz’ım mobil uygulaması üzerinden Kampanyalar sekmesinden Ücretsiz Araç Yıkama kampanyası seçilerek katıl butonundan alınacak kod ile ücretsiz yararlanılır.

Otovınn noktalarını öğrenmek için lütfen dummy tıklayın.

 1. Kampanyaya 10 Mayıs 2022 - 10 Temmuz 2022 tarihleri arasında katılabilirsiniz. Alınan kodlar 31 Temmuz 2022 tarihine kadar geçerlidir. Kodlar, bu tarihten sonra kullanıma kapatılacaktır.
 2. Kampanyadan, belirtilen tarih aralığında ilk defa Allianz Kasko Eko Paket sahibi olan bireysel müşteriler yararlanabilir. Allianz Kasko poliçesi olup Allianz Kasko Eko Pakete geçen, yenileme yapan müşteriler yararlanamaz.
 3. Kampanyadan, belirtilen tarih aralığında Allianz Kasko Eko Paket poliçesinde sigorta ettiren olarak bulunan gerçek kişi müşterilerimiz de yararlanabilir.
 4. Kampanyadan araç yaşı 3-10 yaş (2012-2019 model yılı arası ve bu yıllarda dahil olarak) olan Bireysel Allianz Kasko Eko Paket müşterileri yararlanabilir.
 5. Otovınn şubelerinde araç yıkama öncesi, ücretsiz yıkama kodunu, görevliye iletmeniz gerekmektedir.
 6. Kampanyadan Allianz Bireysel Kasko Eko Paket ile sigortalı olan hususi kullanım tarzı otomobil (binek) ve SUV araçlar faydalanabilir.
 7. Her müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilir.
 8. Kampanya stoklar ile sınırlıdır.
 9. Ücretsiz araç yıkama hizmeti için verilen kodlar para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
 10. Kampanya kapsamında sunulan hizmet sırasında, Otovınn’dan kaynaklı meydana gelebilecek olumsuzluklardan Allianz sorumlu olmayacaktır.
 11. Allianz,  kampanya koşullarında dilediği zaman değişiklik yapma veya kampanyayı tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.