Bireysel Emeklilik Ek Katkı Payı Müşteri Kampanyası

29 Mart - 29 Mayıs tarihleri arasında bireysel emeklilik sözleşmelerine aşağıda Tablo-1 de belirtilen tutarlarda “Ek Katkı” ödemesi yapan müşterilerimiz, mevcut ya da yeni müşteri ayrımı yapılmaksızın ilgili baremlere denk gelen ek katkı payı tutarını almaya hak kazanacaktır.

Daha fazlasını görmek için kaydırın

Ek Katkı Payı Tutarı / Başlangıç Fonu Tutarı Ödül Tutarı
120.000 - 239.999 TL  500 TL
240.000 ve üzeri TL  1.000 TL
29 Mart 2023 ile 29 Mayıs 2023 tarihleri arasında Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş. ve Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş.’nin sunduğu bireysel veya gruba bağlı bireysel emeklilik planları kapsamında aşağıda belirtilen kriterlerin sağlanması durumunda; sözleşme sahibi, katkı yapanı veya yasal temsilcisi olunan 18 yaş altı bireysel emeklilik sözleşmesi için belirtilen ödül tutarını almaya hak kazanacaktır. 
Bireysel Emeklilik Ek Katkı Payı Müşteri Kampanyası

1.    Mevcut veya yeni sahip olunacak bireysel, gruba bağlı bireysel emeklilik sözleşmesine tablo-1 de belirtilen ek katkı payı tutarının yatırılması durumunda belirtilen baremlere denk gelen ilgili tutar katılımcının sözleşmesine ek katkı payı olarak yatırılacaktır.

2.    Mevcut veya yeni sahip olunacak katkı yapan/yasal temsilcisi olduğunuz 18 yaş altı bireysel / gruba bağlı bireysel emeklilik sözleşmeleri kapsam dahilindedir.

3.    Başlangıç fonu olan planlara yatırılan, başlangıç fonu tutarları da kampanya kapsamındadır.

4.    Belirtilen ek katkı payı tutarlarının girişlerinin kampanya tarihleri arasında yapılması gerekmektedir.

5.    Kredi kartı ile yapılan tahsilatlarda ilgili ödeme tutarı için valör süresi beklenecektir.

6.    Kredi kartı dışındaki tahsilatlarda ödeme tutarlarının kampanya tarihleri içerisinde intikal etmesi gerekmektedir.

7.     Bu kampanya, aktarımla kurulan sözleşmeler ve aktarım ile gelen sözleşmeler için geçerli değildir.

8.    Katılımcının birden fazla sözleşmesi olması durumunda kampanya şartlarında belirtilen toplam ek katkı payı tutarını sözleşmeleri arasında dağıtabilir. Bu durumda belirtilen ödül tutarı ek katkı payı yatırılan sözleşmeler arasında eşit paylaştırılır.

9.    Kampanyaya katılımda mevcut müşteri ve yeni müşteri ayrımı yapılmayacaktır.

Kampanya koşullarının sağlanmış olması ve katılım koşulunu sağladığınız sözleşmelerin yürürlükte olması durumunda;

  • Hak edilen ek katkı payı tutarı; 1 Temmuz ile 29 Temmuz 2023 tarihleri arasında katılımcısı ya da katkı yapanı olduğunuz sözleşmenizin yürürlükte olması durumunda yürürlükte olan katkı yapanı veya yasal temsilcisi olduğunuz 18 yaş altı bireysel/ gruba bağlı bireysel emeklilik sözleşmesi hesabına yatırılacaktır.
  • Her katılımcı kampanyadan sadece 1(bir) defa faydalanabilir.
  • Allianz Yaşam ve Emeklilik ve Allianz Hayat ve Emeklilik de bulunan mevcut sözleşme veya sözleşmelerinden, 29 Mart ve sonrasında çıkış ya da cayma işlemi gerçekleştirmemelidir. Aksi durumda ek faydadan yararlanılamaz. Bu kural ek fayda ödemesi yapılan tarihe kadar geçerlidir.
  • Kampanya ödüllerinin kapsamında değişiklik yapılmasını gerektirir herhangi bir başka durum karşısında (kampanya başlangıcı veya sırasında); Allianz Yaşam ve Emeklilik ve Allianz Hayat ve Emeklilik dilediğinde kampanyanın iptal edilmesi, sona erdirilmesi veya koşullarının değiştirilmesi hakkını saklı tutar.