Slazenger Bahar Kampanyası

Tıpkı doğaya geldiği gibi Allianz'ın sağlık sigortalarına da bahar geldi. 1 Mayıs - 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası veya Modüler Sağlık Sigortasıyla sağlığını güvence altına alarak yeni başlangıçlar yapmak isteyen herkese Slazenger’da %15 indirim Allianz’dan hediye! Kampanyadan yararlanmak için Allianz acentelerini ve anlaşmalı banka şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.
 1. Kampanya 01.05.2022-31.05.2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Allianz Sigorta A.Ş.‘den (“Allianz”) kampanya tarihleri arasında Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası veya Modüler Sağlık Sigortası (Vade bitiminde yenilenen poliçeler hariç) alacak sigortalılar kampanyadan faydalanabilecektir. Kampanyadan faydalanmak için poliçe başlangıç tarihi esas alınacaktır.
 3. Kampanyadan sadece sigortalılar faydalanabilecektir.
 4. Kampanya kapsamında Allianz’ım uygulaması üzerinden “Kampanya’ya Katıl” butonuna tıklanarak alınan kodun, Slazenger.com.tr sepet adımında kullanılması ile 400 TL ve üzeri alışverişlerde %15 indirim uygulanacaktır. 
 5. Kampanya 400 TL ve üzeri ürün alışverişlerinde geçerlidir.
 6. İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
 7. Allianz müşterilerine özel bu kampanya, firmaya ait diğer indirim kodlarıyla birleştirilemez.
 8. Slazenger istediği hizmetleri kampanya dışı bırakma hakkına sahiptir.
 9. Kodlar sınırlı sayıda ve tek kullanımlıktır. Her kullanıcı kampanyadan sadece bir kez faydalanabilir.
 10. Kampanya kapsamında kodlar ile faydalanılabilecek indirimler 30.06.2022 tarihine kadar geçerlidir.
 11. Allianz ve Slazenger dilediği zaman kampanya koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.
 12. Yukarıda bahsi geçen indirimlerin kullanımı ve alınan ürün ve hizmetlerden kaynaklı oluşabilecek aksaklıklardan Allianz sorumlu değildir.