Instersport Bahar Kampanyası

Tıpkı doğaya geldiği gibi Allianz'ın sağlık sigortalarına da bahar geldi. 1 Mayıs - 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası veya Modüler Sağlık Sigortasıyla sağlığını güvence altına alarak yeni başlangıçlar yapmak isteyen herkese Intersport’ta %15 indirim Allianz’dan hediye! Kampanyadan yararlanmak için Allianz acentelerini ve anlaşmalı banka şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.
 1. Kampanya 01.05.2022-31.05.2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Allianz Sigorta A.Ş.‘den (“Allianz”) kampanya tarihleri arasında Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası veya Modüler Sağlık Sigortası (Vade bitiminde yenilenen poliçeler hariç) alacak sigortalılar kampanyadan faydalanabilecektir. Kampanyadan faydalanmak için poliçe başlangıç tarihi esas alınacaktır.
 3. Kampanya tüm Allianz acenteleri, satış kanalları, online kanal ve yetkili banka şubelerinden yapılan işlemlerde geçerli olacaktır. Kampanya’dan sadece sigortalılarımız faydalanabilecektir.
 4. Kampanya kapsamında Allianz’ım uygulaması üzerinden “Kampanya’ya Katıl” butonuna tıklanarak alınan kodun, https://www.intersport.com.tr/  websitesinde satın alma esnasında sepet adımında kullanılması ile %15 indirim uygulanacaktır.
 5. %15 indirim alt limitsiz olarak tüm ürünlerde geçerlidir.
 6. İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
 7. Allianz müşterilerine özel bu kampanya, firmaya ait diğer indirim kodlarıyla birleştirilemez.
 8. Intersport istediği hizmetleri kampanya dışı bırakma hakkına sahiptir.
 9. Kodlar sınırlı sayıda ve tek kullanımlıktır. Her kullanıcı kampanyadan sadece bir kez faydalanabilir.
 10. Kampanya kapsamında kodlar ile faydalanılabilecek indirimler 30.06.2022 tarihine kadar geçerlidir.
 11. Allianz ve Intersport dilediği zaman kampanya koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.
 12. Yukarıda bahsi geçen indirimlerin kullanımı ve alınan ürün ve hizmetlerden kaynaklı oluşabilecek aksaklıklardan Allianz sorumlu değildir.