Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Hopi Başvuru Formu
Hopi Kampanya Koşulları

Kampanya Koşulları

 1. Kampanya 1 Mayıs 2020 tarihinde başlayacak olup aylık olarak yenilenerek devam edecektir.
 2. Kampanya, yalnızca Hopi uygulaması üzerinden ilgili kampanya alanındaki tanıtım görseline tıklayarak https://www.allianz.com.tr/tr_TR/basvuru-formlari/hopi/tamamlayici-saglik.html sayfasına yönlendirilen ve tamamlayıcı sağlık sigortası referansı için gerekli bilgilerin doldurulması ile Hopi kimliği kullanılarak yapılan referans yönlendirmelerinde geçerlidir.
 3. Hopi kimliğini girmeden referans bırakan kullanıcı paracık kazanamaz.
 4. Referansın yönlendirildiği acenteler dışında, farklı bir acenteden satın alınan tamamlayıcı sağlık sigortası poliçeleri kampanya kapsamı dışındadır.
 5. Referans için gerekli alanlar ile Hopi kimlikleri ile giriş yapmış olan, yalnızca Hopi uygulamasından yönlendirilmiş Hopi kullanıcısı müşterilerimiz, referans tarihinden itibaren 30 gün içerisinde satın aldığı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçelerinin poliçe net priminin %5’i kadar paracık kazanacaktır.
 6. Kampanya dönemi öncesinde, Allianz tamamlayıcı sağlık poliçesi yürürlükte bulunan müşteriler kampanyaya dahil olamayacaktır. Farklı bir T.C. kimlik numarası ile ödeyen statüsünde olup, başka bir sigortalı için başvuruda bulunabilir.
 7. Kampanya, diğer kampanyalar ile birleştirilemez ve her Hopi üyesi, ilgili kampanya döneminde yalnızca 1 defa faydalanabilir.
 8. Kampanya kapsamında Paracık kullanılarak ödeme yapılamamaktadır.
 9. Poliçe kabulünde Allianz Sigorta risk kabul şartları geçerlidir.
 10. Allianz Sigorta çalışanları ve acenteleri kampanyadan faydalanamaz. Kampanyadan faydalandığı tespit edildiğinde kazanılan paracıklar geri alınacaktır.
 11. Kampanya kapsamında satın alınan poliçede prim iadesi olması durumunda Hopi Programı’ndan kazanılan Paracık tutarları iadeye konu prim tutarının toplam prime oranı doğrultusunda müşteriden iade alınır. Bu işlem müşterinin yeterli paracık bakiyesi mevcut ise öncelikle o Paracıklardan, aksi halde iade olunacak poliçe prim tutarından mahsup edilecektir.
 12. Poliçe satın alındıktan sonra, Hopi paracıklarının harcanarak ürünün iptal edilmesi durumunda; ilgili Hopi kimlik numarası ile tekrar işlem yapılamaz.
 13. Hopi’nin ödül puanı Paracık'lar, alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir.
 14. Hopi ve Allianz Sigorta kampanya koşullarını, süresini ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. 
Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sayesinde; özel sağlık kurumlarında, Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmalı kurum, branş ve doktorlar tarafından sunulan, Genel Sağlık Sigortası kapsamına alınan sağlık hizmetleri için, sigortalılardan alınacak ilave ücretleri ödemez ve yüksek standartta bir sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile, özel sağlık sigortasının kolaylığına, uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sahip olabilirsiniz. Üstelik, 3 yıl kesintisiz sigortalılık döneminden sonra, “Ömür Boyu Yenileme Garantisi”ni de elde edebilirsiniz.

Check-up
Akciğer Grafisi (Tek Yönlü), EKG, Tam Kan Sayımı (18 Parametre), Tam İdrar Testi, Sedimantasyon, Açlık Kan Şekeri, Total Kolesterol ve Doktor Değerlendirmesi ile ilgili giderler yılda bir kez ve %100 oranında karşılanır.

Diyetisyen
Diyetisyen hizmetlerinde ilk randevunuz %100 oranında ücretsiz olarak karşılanır. Sonraki randevularınızda ise indirim fırsatından faydalanabilirsiniz.

Psikolojik Destek
Psikolojik destek hizmetlerinde ilk randevunuz %100 oranında ücretsiz olarak karşılanır. Sonraki randevularınızda ise indirim fırsatından faydalanabilirsiniz.

Diş Bakım
Türk Diş Hekimleri Birliği fiyat garantisiyle Diş Hekimi Muayenesi, Diş Taşı Temizliği ve Tek Diş Röntgen Filmi ile ilgili giderler yılda bir kez ve %100 oranında karşılanır.

Yukarıda yer alan tüm bilgiler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla yayınlanmış olup, poliçede yer alan teminat kapsamına ilişkin detaylı bilgi için poliçenize ait genel ve özel şartlara bakınız.